Pomoc utečencom

Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť ľudí, ktorí v dôsledku ozbrojených konfliktov museli opustiť svoje domovy a hľadať nové miesto pre seba a svoje rodiny. Pomôžete  obyvateľom Blízkeho východu prevažne zo Sýrie a Iraku. 

Rozsiahly konflikt už zničil celé mestá a v utečeneckých táboroch sa stále nachádzajú tisíce ľudí. Mnoho utieklo aj za hranice a zdržiavajú sa v susedných krajinách. Tiež podporíte obyvateľov dlhodobo skúšanej Ukrajiny, kde stále neutíchli zbrane a prehlbuje sa problém vnútorne vysídlených ľudí, domácich utečencov. Vďaka vašim darom môžeme poskytovať humanitárnu pomoc v utečeneckých táboroch, realizovať projekty sociálnej, zdravotníckej a psychologickej pomoci, či projekty v oblasti vzdelávania.

Ak nemôžete použiť ani jednu z ponúkaných možností platby, môžete prispieť priamo na náš účet (IBAN): SK93 1100 0000 0029 4546 3097variabilný symbol 229 pre pomoc utečencom v zahraničí bez geografického rozlíšenia a variabilný symbol 217 pre pomoc Ukrajine.1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Ďakujeme :)